K ochutnávkám vína nám slouží dva sklepy. V každém ze sklepů máme uskladněny různé druhy vína a je na vás, zda preferujete mladá vína s čerstvím aroma či zralejší vína čekající roky na svou příležitost.

Degustace vína ve sklepě výrobním

Ve sklepě výrobním probíhají degustace vín mladých, ročníkových. Tato vína zde jsou často ještě uskladněna v sudech a jsou plná ovocných vůní a chutí

Degustace vína ve sklepě archivním

V archivním sklepě necháváme vína dozrávat za ideálních podmínek. Nachází se tedy zde vína archivní, která jsou již lahvovaná. Zde je možné provádět degustaci buď ve spodní části sklepa, či horní. V obou částech je nachystáno posezení

degustace-posezeni-ve-sklepe-po-celodennim-vylete-vinarstvi-pritluky-bukovsky-zdenek

Cena za degustaci vína

250Kč / osoba

Cena zahrnuje ochutnávku 10 vzorků vína a také malé občerstvení. Délka degustace pak trvá obvykle kolem dvou hodin a je vhodné se na ni přiobléci.

Rozsah degustace lze kdykoliv navýšit. Bohužel pokud byste měli zájem o obsáhlejší občerstvení, tak je třeba se na něm domluvit alespoň 2 dny předem. Rádi vám pak nachystáme masné domácí pohoštění (moravské škvarky, chléb, sýr, uzenina, pečené koleno, ovar, tlačenka a jiné přání), cena pak bude individuální a bude záviset na objednaném rozsahu.

Close Menu